Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

NOVÝ PRAPOR SDH

V roce 2019 jsme se především díky získání dotace Moravskoslezského kraje rozhodli nechat si ušít hasičský prapor. Ano, bez této dotace bychom nemohli tak významnou věc uskutečnit, jelikož je to nákladná akce, kterou by náš sbor samotný nemohl financovat. Po prozkoumání internetových nabídek a oslovování firem jsme po pročtení referencí rozhodli oslovit paní Wasilku Pistovčák z Ostravy. Celá příprava a výroba praporu trvala téměř půl roku a na konci roku 2019 bylo nádherné ruční dílo hotovo. Věřili jsme, že tuto nádheru předvedeme již v dubnu, ke 120. výročí SDH bohužel nastalá krize toto nedovolila a tak jsme téměř třičtvrtě roku museli prapor schovávat. Konečně 29.8.2020 jsme mohli prapor předvést na oči všech členů i veřejnosti a poděkovat tak paní Pistovčák, která se této slávy také zúčastnila a předala nám stuhu k této akci. V rámci našeho výročí předala stuhy, ručně šité, (celkem 7) k této příležitosti také ostatním sborům. Pevně věříme, že tyto stuhy budou sborům, kteří již mají prapor připomínat tento den a sbory které nemají prapor třeba povede k zařízení vlastního praporu. Touto cestou bychom chtěli Vyšívání u medvěda, paní Wasilku Pistovčák doporučit všem kteří plánují ať vyšití praporu, stuh, či osobních vzpomínek. My jsme ji nesmírně vděční za rady, pružnost a ochotu, neboť můžeme také říct že když poprvé viděla náš "moderní" znak který jsme chtěli umístit na prapor řekla nám že je to nereálné. Přesto dokázala graficky zpracovaný znak přenést jehlou a nití na plátno praporu a vytvořila tak opravdu skvostné dílo, klobou dolů před její prací!

 

Také chceme zmínit pamětní listy, které vytvořila k události výročí 150 let hasičstva na Těšínsku.

 Za foto velmi děkujeme naším členům a dobrovolníkům, především pak Lukášovi Kaletovi. Více fotografií naleznete ZDE

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah